Pohyb vyjadruje duševný život človeka. Vedomím kultivovaním pohybu v jogových cvikoch cvičiaci rozvíja svoj duševný život. Stáva sa tak stabilnejšou a zároveň vzťahovejšou osobnosťou. Viac o vplyve jogy na duševné zdravie si prečítajte v článku tu.


PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

Streda 18:30 – 20:00

priestor Špirála, Drieňová 40, Bratislava – Ružinov

Od 3. apríla do 26. júna 2024 – ešte sú voľné miesta

SLEDUJ MOJU FB STRÁNKU

PRIHLASOVANIE: mato.psycholog@gmail.com, alebo whatsapp 0903 692 500

Pre koho

Kurz je aj klasickým kurzom pre začiatočníkov s pridanou hodnotou preventívnej podpory duševného zdravia. Najkrajšou motiváciou pre účasť na kurze je záujem o jogu ako peknú pohybovú aj duševne – rozvíjajúcu disciplínu.

Kurz pôsobí ale aj ako prevencia a podporná terapia pri stavoch depresie, úzkosti, strachov a nervozity. Dokáže podporiť jednotlivca aj pri zvládaní životných kríz a stavov nervového vypätia. Podporuje koncentráciu a preto je vhodný pre dospelých s ADHD aj pre rodičov detí s ADHD. Pri závažnejších psychických problémoch kurz nenahrádza psychologickú, prípadne psychiatrickú liečbu, môže byť jej doplnkom.

Som učiteľ jogy a psychológ a celoživotne sa venujem možnostiam jogy pre podporu duševného zdravia. Na kurze sa budeme učíť spolu cvičiť základné ásany tak, aby boli pekné, zdravé a duševne stabilizujúce aj rozvíjajúce. Dávam si záležať na tom, aby boli hodiny interaktívne, živé a zahrnuli sme do nich aj vaše ciele. Tiež aby ste dostali jasné vedenie a odbornú dopomoc v cvikoch tak, aby ste sa ich naučili vykonávať samostatne a správne. Na všetko si necháme dostatok času a opakovania, aby sme sa učili v atmosfére záujmu a bez tlaku. V prvých črtách budeme spolu objavovať aj umelecko-spirituálnu stránku jogy, ktorú rozvíja súčasný učiteľ Heinz Grill.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

Streda 18:30 – 20:00

priestor Špirála, Drieňová 40, Bratislava – Ružinov

Od 3. apríla do 26. júna 2024

PRIHLASOVANIE: mato.psycholog@gmail.com, alebo whatsapp 0903 692 500

PLATBA:
V hotovosti alebo na účet IBAN SK87 8360 5207 0042 0312 4714. Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu. Jednorazový vstup sa platí na mieste.