Spiritualita je stránka života, ktorej sa rád venujem s dospelými klientami. Veľakrát totiž pramenia problémy nášho praktického života s logickými chybami v "teórii života", teda v našej životnej filozofii, v našich názoroch a presvedčeniach.

Spiritualitu vnímam ako súbor presvedčení človeka, ktorými riadi svoj život. Každý človek urobí dobre, keď si čas od času tieto svoje presvedčenia pretriedi a aktualizuje. Najdôležitejšie je, že svoje spirituálne smerovanie by si dnes mal človek určovať sám, rozhodnúť sa slobodne pre ideály, ktorými sa v živote chce riadiť. Sprevádzať ľudí pri tomto procese ma veľmi baví a častokrát to pôsobí aj liečivo smerom k iným oblastiam duševného života.

Ako to prebieha

Trvanie stretnutí:

Bežné poradenské aj konzultačné stretnutie trvá 60 min. V prípade potreby viem byť flexibilný.

Priestory:

Haburská 2, Bratislava,
v priestoroch MC Hojdana

V prípade záujmu rád pracujem vonku, na prechádzke v parku, v lese či v záhrade MC Hojdana.

Uprednostňujem osobný kontakt, ale viem pracovať plnohodnotne aj cez Skype.

Cena: 40€ / stretnutie

Presná cena je vždy vecou vzájomnej dohody. Orientačná suma je 40 eur / stretnutie (50 min.) Ak patríte k ľuďom, ktorí sa dostali do finančnej tiesne, môžeme hovoriť aj o nejakej možnosti zľavy. Ak si naopak môžete dovoliť zaplatiť aj viac, umožníte mi byť dlhodobo ústretový k tým, ktorý to potrebujú.

Stretnime sa

Zavolajte mi na 0903 692 500 (ak nezdvihnem, zavolám späť) cez prac. dni od 8:30 do 18:00 alebo napíšte e-mail na mato.psycholog@gmail.com

stretnime_sa